Holografik ekranlı telefon için tarih verildi / Efela Bilişim Pendik Telefon Teknik Servis - Ekran- Cam Değişimi iPhone Servis, Samsung Servis, Blackberry Servis, Nokia Servis, General Mobile Servis, Sony Servis, iPad servis, Lg Servis. Cep Telefonu Tamiri, Pendik Telefon, Kartal Telefon, Tuzla Cep Te 
Bugün 24 Mart 2018, Cumartesi         
Bizi Takip Edin! 
 
 SİSTEM İSTATİSTİKLERİ
Bugün Dün Toplam
1
4
4.861

 

 

                                                                                  

 

 

HABERLER / DUYURULAR Tüm Haberler

Holografik ekranlı telefon için tarih verildi
02 Subat 2018, 12:25

Üst seviye kameralarıyla tanınan RED'in Hydrogen One adını verdiği üst seviye akıllı telefonu Hydrogen One için çıkış tarihi geldi. İşte Hydrogen One'ın özellikleri...

Ürettiği yüksek fiyat segmentli dijital kameralar ile bilinen RED akıllı telefon modeli ile adından söz ettirmeye hazırlanıyor. RED'in merakla beklenilen holografik ekranlı Hydrogen One akıllı telefonu için tarih verildi. Hydrogen One için ön siparişlerin Nisan ayı içerisinde başlaması ve resmi çıkışın ise Yaz aylarında gerçekleştirilmesi planlanıyor.

 

RED, mobil pazara adım atacağı Hydrogen One holografik akıllı telefonuyla oldukça iddialı.

Hydrogen One’ın en önemli özelliğiyse şu anda başka hiçbir akıllı telefonda bulunmayan holografik ekranla birlikte gelecek olması. 

Yeni patent başvurusu ile birlikte RED, 8K çözünürlüğüne kadar video çekebilen bir telefon kamerası geliştirmek istiyor. 

1.595 dolar fiyat etiketine sahip olacak telefonun sahip olmasına kesin gözüyle bakılan diğer özellikler ise şöyle... 

5.7 inç boyutundaki ekran. 

Stereo sesleri çok boyutlu sese dönüştürecek bir algoritmaya da sahip olacak.